KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16569341
nr 1656 9341
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stockholms Stadshus. Signerad J Wierth, daterad 1932. Akvarell, 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:39:00
11/11 08:49:39
100 kr
11/11 20:33:41